Спортско – здравствено образовање студената

Поштовани студенти,

Спортско удружење Универзитета у Београду организоваће у сарадњи са професором др. Владимиром Илићем, професором са предмета Физиологија физичке активности на Факултету спорта и физичког васпитања предавање о Спортском – здравственом образовању студената.

Предавање ће се одржати 25.12.2019. године у Амфитеатру Факултета спорта и физичког васпитања, Благоја Паровића 156 са почетком у 13.30 часова.

Циљ програма је да унапреди и обезбеди адекватно спортско-здравствено образовање спортиста, укључујући и антидопинг образовање.

Програмом ће бити обухваћени сви заинтересовани студенти Универзитета у Београду.

Заинтересовани студенти за предавање обавезни су да се пријаве на маил sport@rect.bg.ac.rs do 23.12.2019. godine. На електронску пошту доставити име и презиме, број телефона и са ког Факултета долазите.

СПОРТСКИ ПОЗДРАВ.